0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group C
Serbia
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Slovenia
۰
۱
Denmark
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches
Ecuador
-
-
Honduras
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colombia
۳
۰
Bolivia
Finished
۰۰:۳۰
United States
MLS
San Jose Earthquakes
۲
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Sounders
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۴
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۳
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۱
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۴
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Japan
J League
FC Tokyo
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۲:۳۰
Vissel Kobe
۱
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۰۸:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۱۵
Gamba Osaka
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Kashima Antlers
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۱۲:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۰:۰۰
Uzbekistan
Super League
Pakhtakor Tashkent
۰
۰
Navbahor Namangan
inprogress
۱۸:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۱
۰
Nasaf Qarshi
inprogress
۱۸:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Ansar Beirut
۳
۰
Al Bourj
Finished
۱۷:۳۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۱
Racing Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۲
Incheon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۲:۳۰
Japan
J3 League
Imabari FC
۲
۱
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۳
۲
Nagano Parceiro
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۷:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۴
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۵
Kamatamare Sanuki
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
Nara Club
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J2 League
Ehime FC
۳
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۱۲:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۲:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۰:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۰۰
Mito HollyHock
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۱:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۲:۳۰
United States
USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۳
۲
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Indy Eleven
۱
۰
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۲
Orange County SC
Finished
۰۴:۳۰
Hartford Athletic
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۲:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۴:۰۰
El Paso Locomotive FC
۱
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۴:۳۰
Sacramento Republic FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۶:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Auda
۴
۰
FS Metta/Lu
inprogress
۱۸:۳۰
Rigas Futbola Skola
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Grobinas
۴
۲
FK Jelgava
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie C
Athletic Club MG
۳
۱
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
Figueirense FC
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sao Jose EC
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Remo PA
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Thailand
League Cup
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie D
Anapolis FC
-
-
Real Brasilia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mixto EC
۱
۰
Ipora EC
Finished
۰۰:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Ipatinga
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Barra FC
۱
۱
Avenida
Finished
۰۰:۳۰
Santo Andre
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Moto Club
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Itabaiana
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Sousa EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Concordia AC
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۱:۳۰
Henan Jianye (W)
۱
۱
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Sports Lottery (W)
۲
۰
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۵:۰۰
China
League 2
Beijing Institute of Technology FC
۲
۰
Shaanxi Union FC
Finished
۱۲:۳۰
Hubei Istar F.C.
۰
۲
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۲:۰۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۲
Dalian Kuncheng
Finished
۱۵:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Taian Tiankuang
۲
۰
Langfang City of Glory
Finished
۱۱:۳۰
China
Super League
Qingdao West Coast FC
۰
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Shenhua
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
Norway
3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۰
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1. Liga
Valmiera FC II
۲
۱
SK Super Nova
Finished
۱۷:۳۰
AFA Olaine
۰
۰
Ogre United
inprogress
۱۹:۳۰
Peru
Liga 2
Deportivo Llacuabamba
۰
۰
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
UCV Moquegua
۰
۰
Santos FC de Ica
inprogress
۱۹:۳۰
Ayacucho FC
-
-
EM Deportivo Binacional
inprogress
۲۳:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
United IK Nordic
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۷:۳۰
IF Karlstad
۲
۲
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie A
Fluminense RJ
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۳:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Corinthians Paulista
-
-
Sao Paulo FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vitoria BA
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۳
۱
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
Norway
U19 Elite League
Lorenskog U19
۲
۴
Asker U19
Finished
۱۶:۳۰
Oppsal IF U19
۲
۱
IF Ready U19
Finished
۱۵:۱۵
As IL U19
۵
۳
Begby IL U19
Finished
۱۷:۳۰
Klofta U19
-
-
Valerenga B U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Ullern U19
۰
۱
Lillehammer U19
inprogress
۱۹:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
۳
۰
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۱
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۰
۰
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۲
۰
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۱۷:۳۰
Austria
2. Landesliga
ESV Mürzzuschlag
۲
۱
SV Lassing
inprogress
۱۸:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۸:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
FC Minsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
FC Smorgon
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Copa Chile
Santiago City
-
-
Palestino Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Lautaro de Buin
-
-
O'Higgins
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Trasandino Los Andes
-
-
La Serena
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Deportes Rengo
۰
۰
CD Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
General Velasquez
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Astana
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۲
۲
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۱
۱
FK Aktobe
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Cup Women
Lusitano GC Evora (W)
۱
۰
JuveForce Ponte de Vagos (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Linkopings FC (W)
۲
۱
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brommapojkarna (W)
۰
۷
Rosengard (W)
Finished
۱۴:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۱
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۲
۱
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۵
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Primera Division Women
Athletic Bilbao (W)
۲
۰
Sevilla FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Valencia (W)
۰
۳
FC Barcelona (W)
Finished
۱۳:۳۰
Faroe Islands
Premier League
EB Streymur
۱
۲
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۰
۱
NSI Runavík
inprogress
۱۸:۳۰
Nigeria
NPFL
Sporting Lagos FC
۱
۰
Enyimba
inprogress
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Remo Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Abia Warriors
۲
۰
Akwa United
inprogress
۱۸:۳۰
Bayelsa United
۰
۱
Shooting Stars 3SC
inprogress
۱۸:۳۰
Enugu Rangers
۱
۰
Bendel Insurance
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Rentistas
۲
۰
Atenas
Finished
۰۰:۳۰
Juventud Piedras
۱
۳
Montevideo City Torque
Finished
۱۶:۱۵
China
Jia League
Yanbian Longding
۲
۲
Guangzhou FC
Finished
۱۰:۳۰
Jiangxi Lushan F.C.
۲
۵
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Norway
1. Division
Kongsvinger IL
۰
۵
Asane IL Ulset
Finished
۱۶:۳۰
Ranheim Trondheim
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Egersund IK
۱
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۶:۳۰
Levanger FK
۴
۰
Aalesunds FK
Finished
۱۶:۳۰
FC Lyn Oslo
۱
۲
Sogndal IL
Finished
۱۶:۳۰
IK Start Kristiansand
۴
۳
Stabaek
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۱
۰
Bryne FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۳
Mjondalen IF
Finished
۱۶:۳۰
Macao
Elite League
Cheng Fung
۲
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۵:۳۰
CDF Benfica
۴
۳
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۳:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Lysekloster
۴
۳
Brattvag
Finished
۱۷:۳۰
Flekkeroy IL
۳
۳
Brann 2
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Superettan
Osters IF
۱
۱
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۰
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۱
۰
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۰
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۹:۰۰
Danubio
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۱۴:۳۰
FC Levadia Tallinn
۲
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Mitchelton FC
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United
۰
۳
Caboolture
Finished
۱۱:۴۵
St. George Willawong FC
۳
۱
Logan Lightning
Finished
۱۰:۱۵
Brazil
Serie B
Ituano SP
۳
۵
Paysandu
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۳۰
Brusque
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Taiwan
Premier League
Taichung Futuro
۱
۰
Hang Yuen
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۰
۱
Tainan City Steel
Finished
۱۴:۰۰
AC Taipei
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Vikings-Play One FC
۰
۴
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
United States
USL Women
Manhattan SC (W)
۷
۲
AC Connecticut (W)
Finished
۰۱:۳۰
Miami AC (W)
۴
۰
Palm City FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Tennessee SC (W)
۲
۲
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
Detroit City FC (W)
۲
۱
Midwest United (W)
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۰
Cedar Stars (W)
Finished
۰۰:۰۰
Wake FC (W)
۰
۴
FC Carolinas (W)
Finished
۰۰:۰۰
Athens United (W)
۱
۳
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۴:۳۰
Canberra Croatia U23
۰
۲
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Norway
2. Division Avd. 2
Strommen IF
۲
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Alta IF
۲
۱
Stjordals Blink
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۶:۴۵
Australia
NPL New South Wales Women
Manly United FC (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
inprogress
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۴۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۳
۰
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۲
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Koalas (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۱
۰
Redlands United U23
Finished
۱۰:۴۵
Brisbane City U23
۳
۵
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۴۵
Finland
Suomen Cup
EPS
۲
۳
FC Lahti
Finished
۱۶:۳۰
Pepo Lappeenranta
۱
۰
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki
۱
۱
EIF Ekenas
inprogress
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۲
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۰
۴
KPV Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۱
MuSa
inprogress
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۵
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
TuPS
۰
۳
HJK Helsinki
inprogress
۱۸:۳۰
IFK Mariehamn
۰
۱
KuPS Kuopio
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
KPV Akatemia
۴
۲
FC Ylivieska
Finished
۱۶:۳۰
Villan Pojat
۰
۴
OsPa
Finished
۱۵:۳۰
United States
NISA
Los Angeles Force
۳
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Chungju Citizen
۰
۰
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Dangjin Citizen FC
۳
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Vanesse
۳
۱
Geoje Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Leaper Metro Gallery FC
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۲
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Tung Sing
۰
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۱:۰۰
Sparta Asia
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Yau Tsim Mong
۴
۱
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Wing Go FC
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۱
۱
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۱
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Colombia
Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۳
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
United States
WPSL Women
SF Elite (W)
۰
۱
FC Davis (W)
Finished
۰۱:۳۰
Arlington Soccer (W)
۰
۰
McLean Soccer (W)
Finished
۰۰:۳۰
Joy AC (W)
۱
۱
Saint Croix (W)
Finished
۰۱:۰۰
Side FC 92 (W)
۰
۲
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Red Devils (W)
۳
۱
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Utah Avalanche (W)
۱
۱
La Roca FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
-
-
Albion San Diego (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Saprissa (W)
۳
۱
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۰:۳۰
Alajuelense (W)
۰
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sporting FC (W)
۴
۱
Puerto Viejo FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Tsunami Azul (W)
۳
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Tucuman
۱
۱
Defensa y Justicia
Finished
۰۳:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Apotheos
۴
۱
Bristol Rhythm AFC
Finished
۰۲:۳۰
First State FC
۳
۵
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۰۰
Jacksonville Armada U23
۴
۰
Miami Dutch Lions FC
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Sol
۲
۱
Sunflower State
Finished
۰۳:۳۰
Gios Lions SC
۳
۰
Ehtar Belleville FC
Finished
۰۳:۳۰
Denton Diablos FC
۱
۰
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
San Ramon FC
۱
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۳۰
Milwaukee Torrent
۶
۰
CA Saint Louis
Finished
۰۲:۳۰
Greenville United
-
-
Charlottetowne Hops FC
Finished
۰۰:۳۰
Kingston Stockade FC
۰
۱
New Jersey United AC
Finished
۰۱:۳۰
FC Monmouth
۳
۲
Philadelphia Union Ds
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
Patriotas FC
Finished
۰۱:۰۰
Foz do Iguacu
۲
۲
Rio Branco PR
Finished
۱۷:۳۰
United States
NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
North Carolina (W)
۰
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Houston Dash (W)
۰
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Seattle Reign FC (W)
-
-
Portland Thorns (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Mitchelton U23
۳
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۱۵
St George Willawong FC U23
۲
۲
Logan Lightning U23
Finished
۰۸:۰۰
Broadbeach United U23
۰
۴
Caboolture FC U23
Finished
۰۹:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۱
۳
FK Transinvest (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۱
۰
FK Panevezys
inprogress
۱۸:۵۵
Norway
1. Division Women
Ovrevoll Hosle (W)
۲
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۲
۲
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۳
۰
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۴:۴۵
Hoenefoss (W)
-
-
AaFK Fortuna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
FC Barcelona B
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Gunma White Star (W)
۰
۳
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۲
۲
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
AS Harima Albion (W)
۱
۲
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Nittaida Nippon (W)
۱
۰
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۱
۲
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۸:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۴
۰
Tabasalu Charma
Finished
۱۴:۳۰
Harju Jalgpallikool
۶
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۴:۳۰
Viimsi JK
۳
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۰
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۱
۱
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۲
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۲
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۴
Perth Redstar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۲
۰
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۴:۳۰
IFK Osteraker FK
۱
۴
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۳
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Ha Noi
۲
۱
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
Australia
NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۳
۶
South Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Changwon City
۱
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۴
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۴
Mokpo City
Finished
۱۱:۳۰
Belarus
1. Division
FC Orsha
۱
۰
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۰
۰
FC Baranovichi
inprogress
۱۹:۳۰
Niva Dolbizno
۳
۱
Maxline Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane City
۰
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۰۸:۳۰
Brisbane Roar U23
۰
۵
Queensland Lions SC
Finished
۰۸:۱۵
Sunshine Coast Wanderers
۲
۲
Redlands United
Finished
۰۸:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Quito FC (W)
۵
۱
Deportivo Cuenca (W)
Finished
۰۰:۳۰
LDU Quito (W)
۳
۱
Barcelona Guayaquil (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Atletico Votuporanguense SP
۲
۰
XV de Jau
Finished
۰۰:۳۰
Vocem
۰
۰
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
Monte Azul SP
-
-
AA Francana
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۴
۲
Launceston United U21
Finished
۰۵:۱۵
Honduras
Liga de Ascenso
Juticalpa FC
۲
۱
Lone FC
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Segunda Division
Gualan FC
۱
۱
FC LA Libertad
Finished
۰۵:۰۰
Japan
Regional League
FC Ganju Iwate
۰
۴
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۴:۳۰
Kariya
۳
۲
Nagara Club
Finished
۰۸:۳۰
International Pacific University SC
۵
۰
Banmel Tottori
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda City Hall FC
۰
۱
Yazaki Valente FC
Finished
۰۹:۳۰
Nakamura FC
۱
۶
R.Velho Takamatsu
Finished
۰۸:۰۰
Spain
Tercera Division
UD Almeria B
۱
۱
CD Toledo
Finished
۱۳:۳۰
L`Entregu CF
۱
۲
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
CD Laredo
۰
۰
Cuarte CD
inprogress
۱۹:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
Xerez Deportivo FC
-
-
Jove Espanol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Union Sur Yaiza
۱
۱
Club Portugalete
Finished
۱۴:۰۰
Real Murcia B
۰
۱
CD Coria
inprogress
۱۹:۳۰
Gran Pena FC
۰
۰
Salamanca CF UDS
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
-
-
Santa Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Campos AA
-
-
SE Paraty RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
CAAC Brasil FC
-
-
EC Resende RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Bolivia
Copa Simon Bolivar
24 de Septiembre
۰
۱
Ciudad Nueva Santa Cruz
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Ariana FC
۲
۱
Ljungskile SK
Finished
۱۷:۳۰
BK Olympic
۰
۵
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۱
Onsala BK
Finished
۱۷:۳۰
Europe
Euro Group D
Poland
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۲
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Shashemene Kenema City
۰
۱
Ethiopian Medhin
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۷
۱
Verdal
Finished
۱۵:۰۰
Orkla
۰
۳
Rana FK
Finished
۱۷:۰۰
Peru
Reserve League
Cusco FC Reserves
۰
۲
Cienciano Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۴
۲
North Lakes United
Finished
۱۰:۴۵
Australia
NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۴
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۰۰
Central Coast Mariners NPL
۱
۱
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Japan Football League
Honda F.C.
۱
۱
Reinmeer Aomori
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۱
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Reilac Shiga
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
Minebea Mitsumi
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Sony Sendai
۳
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Auckland City
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۵:۳۰
Napier City Rovers
۲
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۵:۳۰
Coastal Spirit
۱
۰
Nomads United
Finished
۰۴:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Newtown United FC
۰
۲
Bath United
Finished
۰۳:۳۰
Flow 4G Cayon Rockets
۴
۰
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
U19 Championship
Aguilas Doradas U19
۵
۲
Leones U19
Finished
۰۰:۳۰
CD Ciclos U19
۴
۰
Turbo FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Millonarios U19
۲
۰
Boyaca FC U19
inprogress
۱۹:۱۰
United States
USL League Two
Charlottesville Blues
۲
۰
Christos FC
Finished
۰۰:۳۰
A.C. Connecticut
۳
۲
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۰
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Athens United
۲
۳
East Atlanta FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Motown
۴
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۰۰
Louisiana Krewe FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۰
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۲:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۱
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
LVU Rush
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
AC Houston Sur
۱
۲
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson
۵
۱
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
New Jersey Copa
۱
۳
Ironbound SC
Finished
۰۰:۳۰
Cleveland Force SC
۲
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
West Virginia United
۰
۰
North Carolina FC U23
Finished
۰۱:۳۰
Lehigh Valley United Sonic
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۰
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۳
۰
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۳
۰
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۳:۰۰
Hill Country Lobos
۱
۶
AHFC Royals
Finished
۰۴:۰۰
Flatirons Rush SC
۲
۱
New Mexico United U23
Finished
۰۴:۳۰
Salt City SC
۰
۰
Utah United
Finished
۰۵:۰۰
Coachella FC
۰
۳
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۰
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Berga
۲
۰
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstad FC
۲
۲
Rappe GOIF
Finished
۱۷:۳۰
Hogaborgs BK
۳
۰
IF Lodde
Finished
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Oviedo
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Egypt
Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۰
۰
Talaea El Gaish
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
Croatia Cup Women
Dinamo Maksimir (W)
۰
۰
HNK Gorica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۴
۲
Laholms FK
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Deportivo Santani
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Highlanders
۱
۱
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
World
Maurice Revello Tournament
Italy U21
۱
۰
France U20
Finished
۱۶:۰۰
Ukraine U23
۰
۰
Ivory Coast U23
inprogress
۱۹:۴۵
South Africa
Second League Women
Blue Raycon FC (W)
۲
۰
Springs Home Sweepers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Blue Birds FC (W)
۰
۰
University of Johannesburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Diepkloof FC (W)
۳
۱
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Rines SS WFC (W)
۲
۱
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Baiano U20
EC Bahia U20
۱
۱
Vitoria Salvador BA U20
Finished
۱۵:۳۰
Femar U20
۵
۲
Picuiense U20
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Sundsvall (W)
۲
۲
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mallbackens IF (W)
۲
۱
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme Kalju II
۵
۰
JK Trans Narva II
Finished
۱۴:۳۰
Tallinna JK Legion
۲
۱
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Pärnu JK
۲
۰
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۴:۳۰
Philippines
PFL
United City FC
۰
۰
Davao Aguilas
Finished
۱۳:۱۵
Don Bosco Garelli
۱
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۰۰
Stallion FC
۷
۱
Tuloy
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi FA (W)
۲
۱
Chonburi Sports School (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Real Brasilia FC (W)
۱
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Mineiro (W)
-
-
Kindermann (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Mineiro 2
SC Aymores
۱
۰
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional MG
Finished
۱۶:۳۰
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional AC Muriae
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D
Citta DI Campobasso
۳
۰
ASD Trapani Calcio
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Deportivo Camioneros
۳
۱
Huracan Las Heras
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Chivilcoy
-
-
Douglas Haig
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۰
۲
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Uniao Suzano SP U23
۰
۲
Maua SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۱
۲
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۰
۱
Khangarid Klub
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۳
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL League One
Central Valley Fuego
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Queensland Premier League Women
Moreton City Excelsior (W)
۱
۰
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۰:۰۰
Capalaba (W)
۶
۲
Ipswich Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Tabora United (Kitayosce)
۲
۰
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Yaracuyanos FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Atletico El Vigia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universitario de Deportes (W)
۰
۰
Carlos Mannucci (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division Women
Union Espanola (W)
۳
۰
Universidad de Concepcion (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Iquique (W)
۰
۰
Colo Colo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Universidad de Chile (W)
۱
۰
Palestino (W)
Finished
۰۱:۳۰
Romania
Liga IV
ACS Iris Titulescu
۱
۰
Sparta Ramnicu Valcea
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Women
VfL Bochum (W)
۲
۱
1. FSV Mainz 05 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Bong da Hue
۲
۲
Da Nang
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Regional League
Anaza CF
۴
۱
UD Valle Frontera
Finished
۱۴:۳۰
Crevillente
۱
۱
Almazora
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۴
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۹:۳۰
New Lambton FC (W)
۴
۶
Charlestown Azzurri (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadmeadow Magic (W)
۹
۰
Mid Coast (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۶:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۵
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۴
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۶:۱۵
Tuggeranong United (W)
۱
۳
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC (W)
۰
۳
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Babrungas Plunge
۱
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۶:۳۰
BFA Vilnius
۵
۰
FA Siauliai B
inprogress
۱۸:۳۰
FK Ekranas
۰
۰
Kauno Zalgiris II
inprogress
۱۹:۳۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Chile
Liga Ascenso Women
O'Higgins (W)
۱
۰
Barnechea (W)
inprogress
۱۸:۳۰
San Marcos De Arica (W)
۰
۰
Deportes Copiapo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Caravaggio FC
۳
۱
Blumenau EC
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands League Women
B36 Torshavn (W)
۱
۱
TB/FCS/Royn (W)
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
UAI Urquiza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۰
۱
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
Mozambique
Mocambola
Costa Do Sol
۳
۰
Baia Pemba
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Cearense U20
АЕ Tiradentes U20
۱
۲
CEFAT Tirol U20
Finished
۱۶:۰۰
Cariri FC U20
۰
۱
Icasa CE U20
Finished
۱۶:۰۰
Poland
IV Liga
Unia Oswiecim
۰
۳
Poprad Muszyna
Finished
۱۳:۰۰
Lithuania
II Lyga
FK Silute
۳
۲
Suduva Marijampole II
Finished
۱۳:۳۰
FK Transinvest II
۴
۲
Dainava II
Finished
۱۲:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۱
۱
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Tasmania
South Hobart
۶
۰
Launceston United
Finished
۰۷:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Rosario Central
۰
۰
Barracas Central
Cancelled
۰۶:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Carolina Core
۱
۳
FC Cincinnati II
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۱
Luverdense U20
Finished
۰۲:۳۰
Fiji
Premier League
Tailevu Naitasiri
۲
۴
Nadi
Finished
۰۲:۳۰
Suva
۰
۱
Ba FC
Finished
۰۴:۳۰
United States
UWS Women
Indiana Union (W)
۶
۰
Rockford Raptors (W)
Finished
۰۱:۰۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۴
۱
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Zanzibar
Premier League
Kipanga FC
۳
۳
Mafunzo FC
Finished
۱۶:۴۵
Chipukizi FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Togo
Championnat National
Dyto FC
۰
۱
Tambo FC
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۱
۰
HJS Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Samartex
۱
۰
Accra Lions
inprogress
۱۸:۳۰
Dreams FC
۱
۰
Aduana Stars
inprogress
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۲
۰
Bofoakwa Tano
inprogress
۱۸:۳۰
Medeama
۰
۰
Karela
inprogress
۱۸:۳۰
Bechem United
۲
۱
Hearts of Oak
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
۵
۱
FC Chotebor
Finished
۱۸:۰۰
Ledec nad Sazavou
۱
۲
Sapeli Polna
inprogress
۱۸:۰۰
TJ Sokol Bohunovice
۱
۵
Dolany
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Sokol Trebes
۲
۰
FK Jaromer
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Sokol Nevsova
۱
۲
SK Borsice
inprogress
۱۸:۳۰
Touzim
۳
۲
Citice
inprogress
۱۸:۳۰
Thailand
University League
Thonburi University
۱
۰
Kasetsart University
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Alagoano U20
Ponte Preta AL U20
۰
۱
EC Guarany Alagoano U20
Finished
۱۶:۰۰
Iceland
1. Deild Women
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
-
-
Grotta (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Molde FK 2
۰
۳
Ready
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Mully Children Family
۲
۳
Mulembe United
Finished
۱۳:۳۰
SS Assad
۲
۱
Mombasa Stars
Finished
۱۵:۳۰
Migori Youth
۰
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Ormeau FC
۲
۰
Palm Beach Sharks
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Pelotas
۴
۱
Sao Gabriel
Finished
۰۰:۳۰
Esportivo Bento RS
-
-
GE Gloria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croatia
2. NL Promotion Playoffs
NK Uljanik
-
-
NK Slavonija Pozega
inprogress
۱۹:۳۰
HNK Zadar
۰
۰
HNK Segesta Sisak
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید